Lotto 3526 - A150 Grafica antica - venerdì, 18. settembre 2009, 10h15

SOUTH AMERICA.-Novae Hispaniae, Chili, Peruviae et Guatimalae Littorae. Apud F. de Wit. Original coloured engraved map, 49 x 56.5 cm. From Federick de Wit's "Orbis Maritimus ofte Zee" Atlas, Amsterdam, 1675. Framed. - Even light browning, otherwise good condition.

Novae Hispaniae, Chili, Peruviae et Guatimalae Littorae. Apud F. de Wit. Altkol. Kupfer-Karte, 49 x 56,5 cm. Aus Federick de Wit's "Orbis Maritimus ofte Zee" Atlas, Amsterdam, 1675. Gerahmt. - Gleichmässig leicht gebräunt, sonst gut erhalten.

CHF 400 / 600 | (€ 410 / 620)

Venduto per CHF 480 (incl. premio dell'acquirente)